Cadence Q Series Q65KXI-GI Διαιρούμενο Set 160 Watts PEAK Power
Κωδικός: CD-H-Q65KXI-GI
Καλάθι
Cadence Q Series Q65KXI-GI 6.5" Two-Way Speaker Component SystemSpecifications RMS Power Handling: 65 watts per peaker PEAK Power Handling: 160 Watts per Speaker Frequency Response: 60Hz - 21 kHz SPL @ 1w/1m: 89dB System Impedance: 4-Ohm Mounting Depth: 2.28" (5.8cm)Features Exteended Frequency tweeter Metalic Orange plated finish Metalic Orange Polypropylene Hign Temperature Kapton voice coil former Butyl Rubber surrounds Custom crossover design Without Molded Grills