Bizzar Lite Series BMW 1/2 series F20/F21/F22/F23 NBT Android14 8Core (4+64GB) Navigation Multimedia 10.25"
Ειδικά σχεδιασμένη οθόνη για:
BMW 1 series F20/F21 2011 – 2017
BMW 2 series F22/F23 2013 – 2017
Με εργοστασιακό NBT 6.5″ οθόνη & 6pin LVDS εργοστασιακό καλώδιο & ενεργοποιημένη AUX
NEW MODEL ID8-ID9 2026 Version
Χαρακτηριστικά
Γι' αυτό το λόγο προτείνεται πάντα η ενσύρματη σύνδεση.
NEW MODEL ID8-ID9 2026 Version
ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ
| Operation System | Android 14 |
| CPU | Qualcomm SnapDragon 685 8core 2.0GHz |